Banktan Yapılmış Salıncak Modeli

Banktan Yapılmış Salıncak Modeli 1

Banktan Yapılmış Salıncak Modeli 1
Bu salıncağı siz de evinizde yapabilirsiniz. Bu salıncak IKEA’dan alınmış beyaz bir banktan yapılmış. Bankın ayakları çıkarılmış ve kalın iplerle de ağaca asılmış. Sade ve büyük yastıklarla da süslenmiş. Oldukça şirin ve yapımı da bir o kadar basit bir tasarım. Yazın içeceğinizi yudumlarken bu salıncakta dinlenebilirsiniz.

artık iplerle ne yapılır tahta salıncak fiyatları bahçe mobilya yapım bahçe mobilyaları yapımı bahçe salıncağı nasıl yapılır salıncak demiri yuvarlak bahçe salıncağı ve dahası dunyatasarimlari.com da sizlerle

Asılabilir Bahçe Koltuğu

Bahçenizde rahat ve sakin bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, tam yerindesiniz! Her bir sandalye el yapımı ve özgün tasarımlar. Aynı zamanda da oldukça sağlam ve güvenliler. 220 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir ve kendisi de sadece 15 kilo. Renginin siyah olması sizi çekmeyebilir, fakat böylelikle her tür bahçeye uyum sağlayabilir. Ayrıca dilerseniz, yastıklarla veya daha farklı dekorlarla koltuğu renklendirebilirsiniz.  Eğer isterseniz daha farklı bir model olan ahşap bahçe sandalyesine de göz atabilirsiniz. :)