Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı

Bu dolap modern, kullanışlı ve nötr renkleriyle sade tasarımlar için güzel bir mobilya. Böyle minik ve şık bir dolap sayesinde  dağınıklığınızı önleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu tasarım diğe dolaplar gibi köşeli değil. Oval şekli sayesinde de ilgileri üzerine topluyor. Ek olarak, oldukça şirin ve samimi görünüyor bu tasarım. Çekmeceleri de dışarı doğru itilerek açılıyor. İstediğiniz her odada istediğiniz her şekilde kullanabileceğiniz yuvarlak ve küçük dolap tasarımı gibi tasarımları dunyatasarimlari.com’da bulabilirsiniz.

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 2

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 2

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 3

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 3

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 4

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 4

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 5

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 5

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 6

Yuvarlak ve Küçük Dolap Tasarımı 6

küçük dolap modelleri ilginç dolap tasarımları dolap gardrop tasarımları dolap tasarımı küçük dolap banyo icin kose minik dolaplar mutfak ek dolap yuvarlak do ve dahası dunyatasarimlari.com da sizlerle

Şirin Çocuk Odası Dolabı

Bu şirin çocuk odası dolabı el yapımı ve vernikle cilalanmış. Hem havalı hem de sade olan bu modelin şimdilik sadece beyaz rengi mevcut. Bu tasarım, çocuğunuza dolabını nasıl düzenli tutacağını öğretmek için mükemmel bir yol. Çekmecelerin üzerinde bulunan pantolon, çorap, tişört resimleriyle, hangi kıyafetini nereye koyacağını her zaman bilebilecek. Çocuğunuza düzenin önemini bu dolapla  kolaylıkla anlatabilirsiniz. Eğer siz de bu konuda sorun çekiyorsanız, böyle bir tasarım almaktan çekinmeyin.

Şirin Çocuk Odası Dolabı 2
Şirin Çocuk Odası Dolabı 3

çocuk dolapları ve dahası dunyatasarimlari.com da sizlerle